Слоквіна О.А., заступник директора з НВР, учитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
Розробка уроку з предмету «Сходинки до інформатики» на тему «Комп’ютери бувають різні» для 2-го класу у журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» (№07-08/2013)
Бєлих Н.А., учитель української мови та літератури, світової літератури, спеціаліст вищої категорії
Лисаченко Надія Андріївна, учитель російської мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії; Полозюк Катерина Іванівна, учитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»; Яременко Любов Геннадіївна, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель»
Білицька К.А., директор Шахтарської багатопрофільної гімназії, учитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист», Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти.
Дубатовка С.О., учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель», Аніпченко Н.А., учитель художньої праці, спеціаліст
Босяк В.М., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист», Відмінник освіти України
Розробка заняття «Мистецтво вчитися» для учнів 4 класу з теми «Дивовижне поруч» за авторською програмою курсу за вибором вчителів Шахтарської багатопрофільної гімназії (Реви А.М., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист» Відмінник освіти України; Кузеванової С.М., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»; Шаповалової С.Б., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель»; Новиченко С.О., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії; Таміліної О.А., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель»; Голядкіної С.О., спеціаліст, «старший учитель»; Михайлішеної В.В., спеціаліст)
ШАХТАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №8
Малахова О.В., учитель англійської мови, спеціаліст І категорії
Розробка уроку англійської мови на тему: «Розвиток мови. Європейські країни та мови. Англійська як світова мова» побудована на основі матеріалу підручника Л.В. Биркун, Н.О. Колтко, С.В. Богдан для 7 класу ЗНЗ, розкриває процес формування мов та показує місце англійської мови як однієї з найпоширеніших мов світу. Додатковий матеріал, що включено до уроку, поглиблює знання дітей про країни Європи, їх мови та об’єднання європейських країн – Європейський Союз.
Гусєва В.М., учитель географії та біології, спеціаліст вищої категорії
Огньова С.Л., учитель історії (у складі авторського колективу членів обласної творчої групи)
"Палітра суспільствознавчих конкурсів", Донецьк, 2013. укладач Бур'янова Т.В., методист відділу суспільних дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
ШАХТАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №11
Бондарчук Т.М., вчитель української мови та літератури,спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»
ШАХТАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №19
Садилко Олена Борисівна, учитель російської мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»
Навчальна програма факультативного курсу з російської мови «Зображально-виражальні засоби мови. Практична стилістика» для учнів 10-11 класів» надрукована у збірнику програм «Профільне навчання. Авторські програми курсів за вибором і факультативів філологічного напрямку профілізації» (Донецьк: Витоки, 2010р., частина ІІ). (Програма дозволяє реалізувати принцип компетентнісно-орієнтованого навчання, поглиблює зміст курсу російської мови, значно розширює можливості учня у виборі власної освітньої траєкторії.)
Красногрудь Наталя Борисівна, учитель німецької мови вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»
ШАХТАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22
Шевченко Наталя Анатоліївна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист»
Цикл уроків з української мови у 9 класі «Складне речення i його ознаки. Складносуряднi речення» на Методичному порталі. (Урок вчить аналізувати види складного речення, знаходити ознаки, розвиває мовну культуру, формує ставлення до здоров’я як до основної цінності життя.)
Каменєва Вікторія Олександрівна, вчитель музичного мистецтва, спеціаліст І категорії
Афанасьєва Надія Петрівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель»
Методичні рекомендації «Впровадження елементів ситуативного навчання на уроках української мови» (Метод аналізу ситуацій (кейс-метод) дає можливість для формування життєво-необхідних навичок осмислення реальних ситуацій, що виникають у житті; є необмеженою можливістю для самостійної роботи, а також впливає на мотивацію, інтереси і потреби. Цей метод дозволяє розвивати багато особистісних якостей: цілевизначення, сила волі, активність, моральність, усвідомлення себе особистістю, і таких навичок, як навички аналізу, роботи з інформацією тощо. Запропоновані дидактичні матеріали можна використовувати як ситуативні вправи і на уроках з розвитку зв’язного мовлення, і на уроках іншого типу. Вони є доречними на будь-якому етапі уроку: вивчення, закріплення, повторення теми. Це залежить від творчого підходу до планування уроку вчителем.)
Коренькова Олена Леонідівна, практичний психолог, вчитель світової літератури, ІІ кваліфікаційна категорія.
Овсянникова М.В., вихователь-методист вищої кваліфікаційної категорії, Дяченко Л.А., вихователь
Методичні збірки "Професії","Здорове харчування", "Планування сімейного бюджету" (затверджені рішенням міської науково-методичної ради Пр. №4 від 20.02.2013). (Практичні посібники пропонуються для роботи з дітьми дошкільного віку, містять розробки інтегрованої роботи з дітьми, методичні рекомендації щодо організації економічного виховання із запропонованих тем та літературно-художній матеріал.)
Проект «Казка вчить, як на світі жити»(Матеріали книги «Від Школи радості до Школи сприяння здоров’ю»: з досвіду роботи навчальних закладів Шкіл сприяння здоров’ю Донецької області/ Під. ред. В.С.Поуль, Г.Є.Челах. - Донецьк: Витоки,2012.-236с. Даний матеріал розкриває систему використання спадщини В.Сухомлинського у практиці роботи з дошкільнятами в ДНЗ №8 «Малиш» м.Шахтарська. Представлений проект надасть можливість педагогам системно використовуючи твори письменника формувати у дітей моральні якості.)
ШАХТАРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №9 "Восход"
БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ м. ШАХТАРСЬКА
Матюхова Тетяна Яківна, методист Будинку дитячої та юнацької творчості.
Стаття «Робота з кадрами в системі методичного супроводу навчально-виховного процесу» (надрукована в матеріалах міжнародної науково-практичної конференції «Науково-методичне забезпечення позашкільної освіти: теорія і практика», Київ, 2009 рік, робота з даної теми була презентована на секції «Сучасне науково-методичне забезпечення позашкільної освіти». Також досвід роботи з даної теми був представлений на обласному семінарі методистів «Психолого-педагогічний супровід діяльності творчих об’єднань позашкільного закладу»)
Василенко Олена Миколаївна, керівник студії декоративно-прикладної творчості БДЮТ
Чеголя Леонід Якович, «керівник гуртка-методист». керівник студії сольного співу, лауреат обласного конкурсу «Кращий працівник року» у галузі освіти, номінація «Педагог позашкільної освіти» (2007), лектор обласних курсів з проблеми вокально-хорової роботи, наставник молодих педагогів